☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 64960 |
|---|---|
| Nombre | Kaya Kikuma |
| Other Names | 菊間 夏夜 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Wake Up, Girls! |
| Tipo de Medio | anime |
| Expresado Por | Kaya Okuno, 奥野香耶, おくの かや |
| Etiquetas | sweater |
| Personalidad | |
| Birthday | March 1 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Birthyear | 1995 |
| Blood Type | A |
| Height | 164cm |
| Age | 18 |
| Weight | 50kg |
| Bust | 80cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
102 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaya Kikuma
Perfil
Anime girl Kaya Kikuma is a character from Wake Up, Girls!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Marrón hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | (Adulto) |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Wake Up, Girls! (Series) (2014)
Wake Up, Girls! (2014)
Miracle Girls Festival (2015)
Wake Up, Girls! New Chapter (2017)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Similar Characters
Also from Wake Up, Girls!
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árbol de familia
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Mbuz joined |
| Kiten joined |

Facebook 
