Tina Kobayakawa appears in Wake Up, Girls! as a sin clasificar character with hasta la cintura rubio / amarillo hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 64953 |
|---|---|
| Nombre | Tina Kobayakawa |
| Other Names | 小早川ティナ, こばやかわ ティナ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Wake Up, Girls! |
| Tipo de Medio | anime |
| Expresado Por | Kiyono Yasuno, 安野希世乃, やすの きよの |
| Etiquetas | ribbon tie, skirt, top hat |
| Personalidad | |
| Birthday | July 9 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 165cm |
| Weight | 49kg |
| Blood Type | O |
| Age | 18 |
| Weight | 45kg |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tina Kobayakawa
Perfil
Tina Kobayakawa is a character from Wake Up, Girls!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Similar Characters
Also from Wake Up, Girls!
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
| RollingStationCubie joined |

Facebook 
Wake Up, Girls! (Series)
Wake Up, Girls! New Chapter
Luna_Bakugo faved