Miri Inui is a character from Precious Last Summer Party featuring hasta los hombros turquesa hair and naranja eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 650 |
|---|---|
| Nombre | Miri Inui |
| Other Names | 乾 実梨(いぬい みり) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Precious Last Summer Party |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Akane Tomonaga, 友永朱音, ともなが あかね |
| Etiquetas | hairclip, school uniform |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miri Inui
Perfil
Miri Inui is a character from Precious Last Summer Party.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Naranja eyes and Turquesa hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Turquesa | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| crepe joined |
Elias faved Always a Catch!: How I Punched My Way into Marrying a Prince
|

Facebook 
Precious Last Summer Party
Elias faved