☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 6767 |
|---|---|
| Nombre | Mai Ebihara |
| Other Names | 海老原 舞(えびはら まい) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Doukyuusei |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| Etiquetas | school uniform, braids, school crest, bow |
| Personalidad | |
| Height | 175cm |
| Bust | 123cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mai Ebihara
Perfil
Anime girl Mai Ebihara is a character from Honoo no Haramase Doukyuusei.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Azul hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Honoo no Haramase (series) (2005)
Honoo no Haramase Doukyuusei (2007)
Honoo no Haramase Oppai Nyuu Doukyuusei (2012)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árbol de familia
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| yuzuhara joined |
| squallor joined |


Facebook 
