Hayane Itsugaya is a character from Rep Kiss featuring hasta la cintura marrón hair and marrón eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 89134 |
|---|---|
| Nombre | Hayane Itsugaya |
| Other Names | 五ヶ谷 羽耶音 (いつがや はやね), Haya-nee |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Rep Kiss |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kei Maeda, 前田恵, まえだ けい |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hayane Itsugaya
Perfil
Hayane Itsugaya is a character from Rep Kiss.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Marrón hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Rep Kiss