Kaoruko Nijouin is a sin clasificar character from Pastel Memories known for hasta la cintura negro hair and turquesa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93014 |
|---|---|
| Nombre | Kaoruko Nijouin |
| Other Names | 二条院 薫子 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Pastel Memories |
| Tipo de Medio | anime |
| Expresado Por | Yukiyo Fujii, 藤井ゆきよ, ふじい ゆきよ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | November 10 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 162cm |
| Weight | 53kg |
| Blood Type | B |
| Bust | 82cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaoruko Nijouin
Perfil
Kaoruko Nijouin is a character from Pastel Memories.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Turquesa eyes and Negro hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Turquesa | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Pastel Memories