Anime girl Minami Senju is a adolescente with hasta la cintura length marrón hair and rosa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93017 |
|---|---|
| Nombre | Minami Senju |
| Other Names | 千住 南海 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Pastel Memories |
| Tipo de Medio | anime |
| Expresado Por | Ai Yamamoto, 山本 亜衣, やまもと あい |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | August 25 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 168cm |
| Weight | 57kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minami Senju
Perfil
Anime girl Minami Senju is a character from Pastel Memories.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Marrón hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Similar Characters
Also from Pastel Memories
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| anlessparky joined |

Facebook 
Pastel Memories