Atori Hanagusuku appears in Rui wa Tomo o Yobu as a personaje principal character with cadera / pasado de cadera rubio / amarillo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 9366 |
|---|---|
| Nombre | Atori Hanagusuku |
| Other Names | 花城 花鶏, はなぐすく あとり |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Rui wa Tomo o Yobu |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Asuka Minamori, 水杜明寿香, みなもり あすか |
| Etiquetas | belt, bow, braids, rich |
| Personalidad | |
| Birthday | July 14 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Blood Type | B |
| Height | 167cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
4 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Atori Hanagusuku
Perfil
Atori Hanagusuku is a character from Rui wa Tomo o Yobu.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Rui wa Tomo o Yobu