|
☰ Links
|
|
| ID | 94491 |
|---|---|
| Nombre | Mary Godwin |
| Other Names | メアリー=ゴドウィン |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Hakudaku no Himekishi |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Minaho Matsudaira, 松平美波穂, まつだいら みなほ |
| Etiquetas | cleavage, gloves, pig tails, blushing |
| Personalidad | |
| Bust | 90cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mary Godwin
Perfil
Anime girl Mary Godwin is a character from Hakudaku no Himekishi.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Triple Pairing
|
| ValenALSyamsa joined |

Facebook 
Hakudaku no Himekishi
SKyongmania faved