|
☰ Links
|
|
| ID | 95055 |
|---|---|
| Nombre | Kyou Aranami |
| Other Names | 荒波 杏 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Karigurashi Ren'ai |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | October 21 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 165cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kyou Aranami
Perfil
Anime girl Kyou Aranami is a character from Karigurashi Ren'ai.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
artmaster rated Enjoy Summer Maximum ★★★★★
|

Facebook 
Karigurashi Ren'ai
artmaster rated