Anime girl Hazuki Meidou is a adolescente with hasta los hombros length marrón hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95237 |
|---|---|
| Nombre | Hazuki Meidou |
| Other Names | 冥堂 羽月 (めいどう はづき) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Hatsujou Sprinkle |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mami Ozaki, 尾崎真実, おざき まみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hazuki Meidou
Perfil
Anime girl Hazuki Meidou is a character from Hatsujou Sprinkle.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Hatsujou Sprinkle