|
☰ Links
|
|
| ID | 95916 |
|---|---|
| Nombre | Akiho Kusakabe |
| Other Names | 日下部 秋帆(くさかべ あきほ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 4 |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akiho Kusakabe
Perfil
Anime girl Akiho Kusakabe is a character from Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 4.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Marrón hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Mixxles joined |
26
19
Facebook 
Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 4