|
☰ Links
|
|
| ID | 97494 |
|---|---|
| Nombre | Azusa Hanakura |
| Other Names | 花倉 あずさ (はなくら あずさ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Rasen Sokou no Dystopia -The Infinite Set of Alternative Version- |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Miku Ozaki, 尾崎未來, おざき みく |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | June 28 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 158cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Azusa Hanakura
Perfil
Anime girl Azusa Hanakura is a character from Rasen Sokou no Dystopia -The Infinite Set of Alternative Version-.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Rasen Sokou no Dystopia -The Infinite Set of Alternative Version-