|
☰ Links
|
|
| ID | 97756 |
|---|---|
| Nombre | Kohane Chishiro |
| Other Names | 千代 小羽 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Love Clear |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Natsumi Yamada, 山田奈都美, やまだ なつみ |
| Etiquetas | school uniform, ribbon tie, ahoge, hairclip, thighhighs, vest |
| Personalidad | |
| Birthday | October 25 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 162cm |
| Weight | 55kg |
| Bust | 87cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kohane Chishiro
Perfil
Anime girl Kohane Chishiro is a character from Love Clear.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 