Tooya Fuyutsuki appears in Sakura, Moyu. -As the Night's, Reincarnation- as a sin clasificar character with al pecho negro hair and amarillo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98047 |
|---|---|
| Nombre | Tooya Fuyutsuki |
| Other Names | 冬月 十夜 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Sakura, Moyu. -As the Night's, Reincarnation- |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Marika Futaba, 双葉まりか, ふたば まりか |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | June 6 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 126cm |
| Bust | 60cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 67cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tooya Fuyutsuki
Perfil
Tooya Fuyutsuki is a character from Sakura, Moyu. -As the Night's, Reincarnation-.
They have been indexed as Femenino Niño with Amarillo eyes and Negro hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Niño | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Jacs45 joined |
1
1
Facebook 
Sakura, Moyu. -As the Night's, Reincarnation-