Nagi Narusegawa appears in Hoshi Koi * Twinkle as a personaje principal character with hasta los hombros marrón hair and rosa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98941 |
|---|---|
| Nombre | Nagi Narusegawa |
| Other Names | 鳴瀬川 凪 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Hoshi Koi * Twinkle |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Eri Sendai, 仙台エリ, せんだい エリ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 149cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 76cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nagi Narusegawa
Perfil
Nagi Narusegawa is a character from Hoshi Koi * Twinkle.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Nerf joined |

Facebook 
Hoshi Koi * Twinkle