|
☰ Links
|
|
| ID | 101426 |
|---|---|
| Name | Sera's Mother |
| Other Names | セラの母 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Gaki ni Modotte Yarinaoshi!!! |
| Media Type | ona |
| Voiced By | |
| Tags | mole, ponytail, turtleneck, apron |
| Personality | |
| Bust | 102cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 103cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sera's Mother
Profile
Anime girl Sera's Mother is a character from Gaki ni Modotte Yarinaoshi!!!.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Black hair that is To Chest length.
Profile
A kind but slightly nosy older woman.Her husband is always in pitiable situations. His wife mostly insults his -----. Poor thing.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Mother of Sera Narumiya
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
20
20
59
Facebook 