|
☰ Links
|
|
| ID | 71797 |
|---|---|
| Name | Hisahide Matsunaga |
| Other Names | マツナガ ヒサヒデ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nobunaga no Yoku to Bou -Innyuuki- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | stockings |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 100cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hisahide Matsunaga
Profile
Anime girl Hisahide Matsunaga is a character from Nobunaga no Yoku to Bou -Innyuuki-.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Purple hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Shoulders | (Hip / Past Hip) |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| popapuk joined |
| heya8 joined |

Facebook 
Nobunaga no Yoku to Bou -Innyuuki-