Mahana Putra Arame Nin appears in Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~ as an unsorted character with very long purple hair and brown eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 83447 |
|---|---|
| Name | Mahana Putra Arame Nin |
| Other Names | マハナプトラアラメニン, Mana (マナ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Weight | 53kg |
| Bust | 93cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mahana Putra Arame Nin
Profile
Mahana Putra Arame Nin is a character from Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Purple hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Safeer joined |
| 432fefrqweq joined |

Facebook 
Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~