Rea Katagiri is a character from World's End Harem featuring 胸まで 黒 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112499 |
|---|---|
| Name | Rea Katagiri |
| Other Names | 片桐麗亜 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | World's End Harem |
| Media Type | アニメ |
| 声優 | Keiko Watanabe, 渡部恵子, わたなべ けいこ |
| タグ | thighhighs, dress |
| Personality | |
| Birthday | July 12 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 159cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 78cm |
| Dislikes | Meat |
| Likes | Mushrooms |
| Special Skills | Photographic memory |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rea Katagiri
プロフィール
Rea Katagiri is a character from World's End Harem.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 黒 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Friend of Mira Suou
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from World's End Harem
Kawaii or NOT?!
| justSM4SH joined |
3
4
Facebook 
World's End Harem