Manaka Kirizaki is an unsorted character from Honoo no Haramase Tenkousei known for 腰まで / 腰より 青 / 緑 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 17577 |
|---|---|
| Name | Manaka Kirizaki |
| Other Names | 霧崎 真奈香(きりさき まなか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Tenkousei |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Mari Oda, 緒田マリ, おだ マリ |
| タグ | v bangs, star, tie, school uniform, glasses, braid, hair ribbon, inventor |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Manaka Kirizaki
プロフィール
Manaka Kirizaki is a character from Honoo no Haramase Tenkousei.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 青 / 緑 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 / 緑 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Lover of Tatsuya Tagami
Student of Konoka Miyamae
Friend of Eiko Himemiya
Friend of Erina Kawase
Friend of Kaede Narahashi
Friend of Yuuko Mikami
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wgiybat joined |
Elias faved Seven Senses of the Reunion
|
| Alxdna joined |
1
Facebook 
Honoo no Haramase Tenkousei
Honoo no Haramase (series)
Elias faved