Shaharl appears in Kyonyuu Fantasy 2 as one of the main characters with 首まで ピンク hair, 黄色 eyes, and horns ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 53814 |
|---|---|
| Name | Shaharl |
| Other Names | シャハル, Shaharu |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 2 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Hasumi Itou, 伊藤葉純, いとう はすみ |
| タグ | succubus, thigh-high boots, tail, wings, horns, facial mark |
| Personality | |
| Race | Succubus |
| Bust | 104cm |
| Height | 162cm |
| Waist | 55cm |
| Hips | 92cm |
| Cup Size | I |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shaharl
プロフィール
Shaharl is a character from Kyonyuu Fantasy 2.
They have been indexed as 女性 大人 with 黄色 eyes and ピンク hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | Horns |
Relations | Relations Graph
Mother of Shamsiel Shaharl
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| TGaf joined |
| sunflowerseeds joined |
6
5
70
31
Facebook 