|
☰ Links
|
|
| ID | 78437 |
|---|---|
| Nombre | Mizuki Fudou |
| Other Names | 不動 瑞希(ふどう みずき) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Idol Incidents |
| Tipo de Medio | anime |
| Expresado Por | Lynn, りん, |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Age | 19 |
| Height | 167cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 83cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
| Birthday | December 24 |
| Sign | Capricorn ♑ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuki Fudou
Perfil
Anime girl Mizuki Fudou is a character from Idol Incidents.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Gris eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Gris | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Similar Characters
Also from Idol Incidents
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Haruat25i00 joined |
SK071 rated Slayers ★★★★★
|

Facebook 
Idol Incidents
SK071 rated