|
☰ Links
|
|
| ID | 94486 |
|---|---|
| Nombre | Aisha Dialda |
| Other Names | アイーシャ=ディアルダ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Megui Dungeon |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 155cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aisha Dialda
Perfil
Anime girl Aisha Dialda is a character from Megui Dungeon.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Azul hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Megui Dungeon