Mitsuki Shijyou is a sin clasificar character from Kimi Kiss Pure Rouge known for al cuello negro hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 5294 |
|---|---|
| Nombre | Mitsuki Shijyou |
| Other Names | 祇条 深月, しじょう みつき |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Kimi Kiss Pure Rouge |
| Tipo de Medio | anime |
| Expresado Por | Mamiko Noto, 能登麻美子, のと まみこ |
| Etiquetas | school uniform |
| Personalidad | |
| Birthday | October 19 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 158cm |
| Bust | 77cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 78cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mitsuki Shijyou
Perfil
Mitsuki Shijyou is a character from Kimi Kiss Pure Rouge.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Negro hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kimi Kiss Pure Rouge