Karen Kamiya appears in World's End Harem as an unsorted character with very long blonde hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112506 |
|---|---|
| Name | Karen Kamiya |
| Other Names | 神谷花蓮 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | World's End Harem |
| Media Type | anime |
| Voiced By | Ayana Taketatsu, 竹達彩奈, たけたつ あやな |
| Tags | school uniform, gradient hair, multicolour hair, hairband, :3 |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 81cm |
| Special Skills | Games in general |
| Likes | Evil schemes |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karen Kamiya
Profile
Karen Kamiya is a character from World's End Harem.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
Profile
Shouta's personal case worker. She does everything in her power to make the dull Shouta into an adult man by setting things up for his mating. A woman with a sweet dazzling smile, but in fact she has a black-hearted side too.......| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
4
Facebook 
World's End Harem