One of the notable characters from World's End Harem, Chloe Mansfield is recognized for very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 119830 |
|---|---|
| Name | Chloe Mansfield |
| Other Names | クロエ・マンスフィールド |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | World's End Harem |
| Media Type | anime |
| Voiced By | Rumi Okubo, 大久保瑠美, おおくぼ るみ |
| Tags | hime cut, cap, fingerless gloves, shorts |
| Personality | |
| Birthday | July 2 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 180cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
| Hobbies | Learning languages in general |
| Likes | Shooting guns |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chloe Mansfield
Profile
Chloe Mansfield is a character from World's End Harem.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
Profile
A nice-buddy beautiful white woman from America. She has long blonde hair and characteristic huge boobs that are constantly exposed to show the tattoo on her left breast. Cheerful and friendly, but tends to use honorifics incorrectly.| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from World's End Harem
Kawaii or NOT?!
| Jariana joined |
| Skuyskiy joined |
7
10
Facebook 
World's End Harem